0
0
phone-icon
380 (95) 416-7029 Замовити дзвінок

Jabra PanaCast

Закінчується
Відгуки:
(0)
  • Модель: Jabra PanaCast
  • Артикул: 8100-119
  • Наявність: Є в наявності
31 649.00 грн.
Знайшли дешевше?
  • Огляд товару
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Перше в світі інтелектуальне рішення для відеоконференцій з технологією «Plug and Play», що забезпечує відео у форматі 180° Panoramic-4K

Jabra PanaCast - пристрій «Plug and Play», що покращує проведення нарад в приміщеннях за допомогою трьох 13-мегапіксельних камер і технології зшивання відео в режимі реального часу, що створює повний огляд приміщення на 180°. Насолоджуйтесь природною, всеохоплюючою перспективою без сліпих плям.

Унікальна технологія зшивання декількох відео в режимі реального часу, що забезпечує огляд на 180°

Розширюйте можливості ваших приміщень для нарад за допомогою передачі відео в форматі Panoramic-4K. Пристрій Jabra PanaCast використовує три 13-мегапіксельних камери і запатентовану технологію зшивання відео в режимі реального часу, забезпечуючи огляд приміщення на 180°. Насолоджуйтесь природною перспективою без сліпих плям.

Функція «Intelligent Zoom» і оптимізація відео

За допомогою функції «Intelligent Zoom» камери автоматично охоплюють всіх присутніх осіб, а функція «Vivid Auto-lighting» забезпечує відмінну якість передачі зображення, навіть в умовах освітлення, що постійно змінюється.

Метод підключення «Plug and Play» забезпечує швидке налаштування в кілька кроків

Функція «Plug and Play» спрощує спільну роботу: просто підключіть пристрій PanaCast до свого ноутбука або комп'ютера через USB-порт і готово!

Використовуйте в будь-якому приміщенні в будь-яких умовах

Пристрій PanaCast сумісний з передовими рішеннями для проведення відео- та аудіоконференцій. Він також сумісний з Microsoft Teams. Будьте впевнені, що незалежно від устаткування ваша команда зможе підключитися до наради.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.