0
0

Квадрокоптер DJI Matrice 350 RTK+ FPV камера NightVision Сірий (CP.EN.00000468.01)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Модель: Квадрокоптер DJI Matrice 350 RTK+ FPV камера NightVision Сірий (
  • Артикул: 5300000433
  • Наявність: Є в наявності
315 000.00 грн.
Знайшли дешевше?
Основні характеристики
Всі характеристики
Вага: 6470
Максимальна швидкість, км/год: 23
Час польоту: 55
Гарантія: 12 місяців
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Прогрес на максимум

Оновлена флагманська платформа для безпілотників Matrice 350 RTK встановлює нові стандарти галузі. Ця платформа нового покоління має абсолютно нову систему передачі відео та управління, більш ефективну систему акумуляторів, комплексніші функції безпеки, а також надійне корисне навантаження та можливості розширення. Він має повну потужність, щоб додати інноваційну силу будь-якої повітряної операції. O3 Enterprise Transmission

Matrice 350 RTK використовує DJI O3 Enterprise Transmission, що підтримує триканальну передачу HD-трансляцій з роздільною здатністю 1080p [5] та максимальною відстанню передачі до 20 км [6]. Коптер і пульт дистанційного керування оснащені чотириантеною приймальною системою, яка може інтелектуально вибирати дві оптимальні антени для передачі, тоді як чотири антени приймають сигнали одночасно. Так покращується захист від перешкод і покращується стабільність передачі. і поставляється із зовнішнім акумулятором WB37, що забезпечує час роботи до шести годин, задовольняючи всі робочі потреби. за стандартом IP54 [2] є пило- та водонепроникним, що забезпечує надійну роботу в погану погоду. Діапазон робочих температур від -20°C до 50°C дозволяє працювати в умовах сильної спеки та холоду.

Зручне та ефективне управління

На передній, задній та верхній панелі пульта дистанційного керування розташовані кнопки та регулятори для швидкого доступу. Функції кнопок можна налаштувати відповідно до потреб користувача, створивши інтуїтивно зрозуміле та гнучке управління.

Додаток DJI Pilot 2 додатково оптимізувався для чіткого відображення типу місії та статусу польоту. Легке та плавне керування літальним апаратом та корисним навантаженням сприяє більш ефективній роботі.

Matrice 350 RTK оснащений новою системою з двома акумуляторами TB65, яка підтримує гарячу заміну батарей та дозволяє виконувати кілька польотів без відключення живлення. Гарантовані 400 циклів акумулятора [3] знижують вартість одного польоту.

Інтелектуальна акумуляторна станція нового покоління

Нова інтелектуальна акумуляторна станція BS65 – це універсальне рішення для заряджання, зберігання та транспортування акумуляторів.

Кілька режимів заряджання

У Storage Mode (режимі зберігання) заряджайте батарею до 50%, що добре підходить для тривалого простою. У режимі Ready-to-Fly (Готовність до польоту) швидко заряджайте кілька комплектів батарей до 90%, щоб розпочати роботу в будь-який момент та продовжити термін служби батареї.

Інтелектуальне керування< /p>

Коли акумуляторна станція підключена до пульта керування DJI RC Plus, у додатку DJI Pilot 2 відображатиметься інформація про стан батареї. Можна встановити кількість днів саморозрядження, оновити прошивку, експортувати журнали та отримати доступ до інших швидких операцій.

Індикатор блокування променів

Matrice 350 RTK додає функцію виявлення блокування кронштейна, щоб уникнути ризику розблокування променів, дозволяючи Вам спокійно зосередитися на польоті. чітко відображати навколишнє середовище та перешкоди під час польоту вночі. Вона працює в тандемі з функцією PinPoint, щоб забезпечити кращу навігацію для безпечного польоту, допомагаючи впевненіше працювати вночі.

6-спрямоване зондування та позиціонування

Matrice 350 RTK оснащений системою бінокулярних візуальних сенсорів у шести напрямках та інфрачервоною системою зондування, що дозволяє здійснювати спостереження, позиціонування та виявлення перешкод у шести напрямках, забезпечуючи комплексний захист у польоті [7].

Радар CSM [8 ]

З радаром CSM Matrice 350 RTK може виявляти та уникати перешкод вгорі або в горизонтальному діапазоні 360°[9]. Ефективна дальність виявлення становить до 30 м[10], що є додатковим фактором безпеки польотів. Багаторівнева конструкція із запасом міцності

Бортова та сенсорна системи Matrice 350 RTK мають запас міцності конструкції для максимального забезпечення безпеки польотів, що дозволяє більш впевнено справлятися з жорсткими умовами експлуатації. підвіс, подвійний підвіс [11] (спрямовані вниз) та одинарний верхньоспрямований підвіс [11] і має відкритий інтерфейс E-Port. З максимальною вантажопідйомністю 2,7 кг коптер може нести до трьох корисних навантажень одночасно, задовольняючи потреби різних сценаріїв експлуатації, таких як громадська безпека, інспекція та картографування.

Серія Zenmuse H20< /p> Система з чотирьох сенсорів — зум-камери, ширококутної камери, тепловізора та лазерного далекоміра доповнена вдосконаленими інтелектуальними алгоритмами, для неперевершеної якості зйомки.  starlight (зоряного світла) у свої зум- та ширококутні камери для зйомок з нічним баченням. У поєднанні з корисними навантаженнями та тепловізійними камерами, подвійним зумом та лазерним далекоміром Ви отримаєте універсальну систему, що відповідає всім вимогам.

Zenmuse P1

Zenmuse P1 поєднує собі повнокадровий сенсор зі змінними об'єктивами з фіксованим фокусом на 3-осьовому стабілізованому підвісі. Розроблена для фотограмметричних польотів, вона вивела ефективність та точність на новий рівень.

Zenmuse L1

Zenmuse L1 поєднує лідарний модуль Livox, високоточний IMU та картографічну камеру. У поєднанні з польотною платформою підвіс утворює комплексне рішення, що надає 3D-дані в режимі реального часу протягом усього дня, ефективно фіксуючи деталі складних структур та надаючи високоточні реконструйовані моделі.

Корисні навантаження інших виробників

Спеціальне корисне навантаження, наприклад детектори газу, гучномовці та мультиспектральні датчики, можна комбінувати з Matrice 350 RTK за допомогою DJI Payload SDK, щоб розширити сфери застосування.

Високоточне картографування

Matrice 350 RTK підтримує місії Waypoint, Mapping, Oblique та Linear Flight. Для ефективного збору даних можна використовувати Terrain Follow [12] або Smart Oblique [13]. Разом з DJI Terra можна швидко отримати цифрові результати у форматі 2D і 3D, з високою точністю та ефективністю картографування.

Координація «повітря-земля»

Завдяки високоточній системі PinPoint та хмарному картографуванню в режимі реального часу [14] Matrice 350 RTK може пов'язати воєдино повітря, землю та хмару. Після того, як дрон завершує збір зображень, DJI FlightHub 2 може швидко змоделювати місце операції та передати командну інформацію коптеру та наземним операторам. Пульт дистанційного керування та FlightHub 2 підтримують нанесення точок, ліній, поверхонь та завантаження в режимі реального часу, а також можуть співпрацювати з дроном для прямої трансляції в реальному часі, долаючи комунікаційні бар'єри для спільної роботи в режимі «повітря-земля».

Характеристики
Default
Максимальна швидкість, км/год 23
Основні
Вага 6470
Час польоту 55
Гарантія 12 місяців
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.