0
0

ConfNet UC Smart Bundle (Персональний)

Закінчується
Відгуки:
(0)
  • Модель: ConfNet UC Smart Bundle (Персональный) - комплект оборудования В
  • Артикул: cf-uc-smart-bdl-01001
  • Наявність: Є в наявності
42 299.00 грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
  • Огляд товару
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)
  • Схожі товари

ConfNet UC Smart Bundle - це наш багаторічний досвід із впровадження систем конференц-зв'язку, укомплектований у найуніверсальніше рішення на ринку.

Zoom, Teams, Webex, SIP и H.323 - більше жодних обмежень! Ви користуєтеся всім тим, що можете поставити на Windows 10, чи MacOS, а сьогоденні операційні системи зараз підтримують всі форми комунікації, як SaaS (VaaS), так і Cloud.

Жодної необхідності в перепрошивках для переходу з середовища Teams до Zoom або SIP. Все працює так само просто та інтуїтивно, як і на Вашому ноутбуці.

Бажаєте використати власний ноутбук у центрі замість ядра платформи? Ноутбук на Windows, MacOS або Linux? Жодних проблем! Наше рішення повністю гнучке і може бути реалізовано в будь-якому робочому середовищі. Від персональних та міні-переговорних на 2-4 особи до величезних конференц-залів.

ConfNet UC Smart Bundle - це трансформоване рішення під будь-який масштаб і розмір. Ми робимо комплектацію, яка повністю віддає Вам "зал під ключ". Усі камери, мікрофони, екрани, кріплення, стійки вже включені у вартість наших комплектів постачання. Щось уже є у залі? Не проблема – просто викреслюйте вартість цього обладнання із вартості комплекту.

ConfNet UC Smart Bundle - це обладнання визнаних світових брендів, лідерів промисловості. Обладнання сертифіковане для роботи в різних VaaS-сервісах.

Гарантія та обслуговування систем на бізнес-рівні. Щось зламалося, чи не працює? Скористайтеся нашим розширеним сервісом та отримайте повну заміну обладнання протягом 3-х робочих днів з моменту заявки.

В будь-якому місті України. ConfNet UC Smart Bundle (Персональний) - це ідеальне рішення для организації віддаленних міст навчання для школярів та студентів. Також підійде для віддаленних офісних працівників.


ConfNet UC Smart Bundle (Персональний) включає в себе:


бандл, комплект, відеоконференції, відеоконференція, confnet smart

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.